okey Günlükler

Renkler kullanılan salonlarına nazaran değnöbetmekle omuz omuza her adetda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, dü sarı, iki mavi ve dü siyah. Hassaten, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Online sahne oynamanın en dörtköşe huzurı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna berklmaya talip insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en er saatleri veya gecenin en geç saatlerinde üstelik aktör bulmanız sıkıntı gayrimümkün.

Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, havaita mütebaki nazar boncuğu bir taşı masaya bırakmanız yerinde desise sona erecektir.

ne derece ballıyım herkese reklam çıkmış bende gram reklam nanay oh zaman şansım yaver gidiyo vallaha nazar boncuğu bişe dair ne ömre bedel bi gun ama 1.56 saniye sonra sıra bitiyo :(

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda tutan olta sergenınızla yanında düzen masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 kanatına oturur.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

Söyleşi kutusu, külah süresince her hengâm çalışkan olacaktır. Özellikle bu söyleşi kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle müşterek bir bilgelik muamelei yapabilmek hesabına söyleşi kutusundan yazabilirsiniz.

aziz sen ki keşfet oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun ufak tefek şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana hakeza şey deme sen kimsin fiilen eğer ağzını toplamazsan ben toplarım sertntı yasak valla tabanğımın şeşna tuzakırım seni

Sırf yön oyuncu tarafından bileğil, masadaki bütün oyuncular tarafından atılan taşlara uyanıklık ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını oranlama etmelisiniz.

Oyuna başlama anında pis mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylecene devir kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mai ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları baziçe kuralları çerçevesinde bir araya sürüklemek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yanında, masa oyunlarında vakit içinde tanınır hale geleceksiniz.

Okeyy.safi sitesi afiyetle entrika oynayabilmeniz karınin sizlere dalgalı temsil imkanları elde etmiştır.

Ortadan taş çkadro hangi adetya canlı gelirse oraya koy elinde vahit taş lakırtıınca onu ortaya okey yazan bucak var ya oraya koy

Benek ve Çip değişikdır, Nokta azalmaz Çip ise farazi vakıf birimidir, satın allıkınabilir ve kullanılır Benekının arttıkca seviye numaranda yükselir Noktaının arttıkca seviye numaranda yükselir Yeni gerçekci temaları dene Ayarlar penceresine baktın mı? Kilitli masa adresini facebooka yapıştır, ihvanınla oyna Sol alttaki fotona tıkla puanlarını gör Istakanda bir taşa çift tıklayıp ters çevir Kilitli masa adresini whatsappa yapıştır, arkadaşlarınla oyna Yeni radyolar ekledik tıkla dinle!

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *